Zarabianie pieniędzy na obstawianiu – ile można wygrać?

Zakłady bukmacherskieZarabianie pieniędzy na obstawianiu - ile można wygrać?

Rywalizowanie z jakimkolwiek bukmacherem, jest bardzo trudne. Wynika to z faktu, iż po drugiej stronie do czynienia mamy z rywalem, który wszystko zawsze dokładnie planuje, nawet w najmniejszych szczegółach, zatem odnoszenie sukcesów na dłuższą metę, będzie dosyć trudne. Równocześnie warto jednakże pamiętać o paru prostych zasadach, które mogą w ostateczności pomagać we właściwym obstawianiu zakładów.

Jak obstawiać bukmacherskie zakłady? Dokonanie wyboru właściwego spotkania 

Do bukmacherów trafiają dwa rodzaje graczy. Są to tak zwani gracze rekreacyjni, który zakłady bukmacherskie traktują jako niewielką rozrywkę albo formę dodatku do oglądanego w telewizji wydarzenia albo gracze zawodowi albo ci, chcą w skuteczny sposób obstawiać wydarzenia sportowe i w dłuższej perspektywie czasu być na plus. W byciu rekreacyjnym typerem, nie ma oczywiście nic złego, zupełnie przeciwnie. To ktoś, kto odznacza się zdrowym podejściem do typowania zakładów – gra za kwoty, za które może, nie przekracza wcześniej ustalonych sum, a przede wszystkim nie chce się odgrywać po przegranych zakładach, gdyż jest to dla niego tylko rozrywka. Gracza rekreacyjnego od tego profesjonalnego różni to, iż ten drugi analizuje wszelkie podjęte wcześniej działania i niczym szachista stara się zaplanować kolejne ruchy do przodu i wie jak wygrać u danego buka. 

STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus bez depozytu29 PLN
Bonus za depozyt1200 PLN
Zakład bez ryzyka200 PLN
Cashback na Betgames20 PLN
Cashback na wirtualne20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

Planowanie powinniśmy rozpocząć od dokładnej analizy wcześniejszych spotkań, ujrzenia rozbudowanych jak najbardziej skrótów, zapoznania się ze statystykami, jak również z opiniami wytrawnych obserwatorów. Rezultat spotkania nierzadko stanowi wypadkową formy posiadanej przez oba zespoły, jak również wypadków losowych podczas wydarzenia, niektóre spośród nich są jednakże możliwie do przewidzenia zawczasu. 

Zatem co powinniśmy obstawiać żeby wygrywać pieniądze? 

Na pytanie odnośnie tego, w jaki sposób obstawiać, typerzy powinni odpowiedzieć sobie jeszcze przed wybranym wydarzeniem. Są niewątpliwie tacy gracze, którzy wolą obstawianie live, bo wówczas mogą sprawdzić w jakiej formie pozostają oba zespoły i dobrać własny typ do tego, co dzieje się na danym boisku. Po pierwsze jednakże: w sporcie mamy do czynienia z ciągłymi zmianami i nikt nie jest nam w stanie zagwarantować, iż obraz gry obserwowany przez nas w wybranej chwili, nie ulegnie zmianie za kolejne 15 minut. Po drugie zaś nikt nie będzie w stanie zobaczyć każdego meczu, a zatem wybranie tego, który śledzimy aktualnie zależny jest od przedmeczowej analizy. Inaczej mówiąc śledzić musimy mecze, które naszym zdaniem potoczą się wedle oczekiwanego, jednego scenariusza. 

legalny poker z bonusem
Darmowy bonus na obstawianie gier karcianych w Betgames STS

Jak obstawiać mecze – czy najlepszym wyborem będą najsilniejsze zespoły?

Najbardziej słuszne wydawałoby się dokonywanie wyboru najsilniejszych zespołów, ale na nich trudno będzie nam zarobić. Kursy na tak zwanych żelaznych faworytów, jak chociażby PSG, Bayern Monachium, Manchester City czy Barcelona, obniżane są do bardzo niskiego poziomu, aby nie były opłacalne, a w miarę rozwijania się sezonu, biorąc pod uwagę obciążenia tychże drużyn spotkaniami w wielu różnych rozgrywkach, zdarzyć się mogą im wpadki. Dlatego też warto śledzić poczynania drużyn, które znajdowały się w dołku, niemniej jednak po paru spotkaniach w końcu mają lepszą formę, zaś firmy bukmacherskie, biorąc pod uwagę pamięć o słabszej pozycji tych zespołów we wcześniejszych fazach rozgrywek, nierzadko zawyżają kursy na poczet ich zwycięstwa. W każdej spośród lig, minimum parę razy do czynienia mamy z tego rodzaju wypadkami, z których warto będzie skorzystać. 

Równi rywale – czy obstawianie tego typu meczów, będzie miało sens?

Nierzadko zdarza się, iż spotkają się ze sobą drużyny, które mają dobrą w danej chwili dyspozycję i wówczas zależnie od ich stylu gry, możemy znaleźć odpowiedni typ na linię powyżej/poniżej w liczbie bramek. Drużyny, które grają ofensywną piłkę, dążące do strzelania następnych bramek będąc w formie zwykle grają overowe spotkania (kończące się wynikami 3:12:1, a nawet i wyższą ilością bramek), zaś zespoły preferujące nastawienie defensywne, stanowią doskonały materiał na typ na poniżej 2,5 bramki. Ciekawa opcja odnośnie tego, w jaki sposób obstawiać mecze, to także zakład na to, iż oba zespoły strzelą gola, który używany będzie na ogół w wypadku spotkań wyrównanych. 

Nowy legalny bukmacher BetcrisBonus
Freebet na start200 PLN
Zakład bez ryzyka50 PLN
Freebet na esport25 PLN
Bonus urodzinowy20 PLN
Cashback co wtorekdo 100 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Betcris.pl
Aktualna oferta bonusów w Betcris Polska

Musimy zawsze zwracać uwagę na to, w którą stronę będą się układać bukmacherskie kursy i w chwilach wyraźnego zwrotu, poszukiwać przeciwnych typów. Doskonały przykład stanowią mecze na Pucharze Narodów Afryki w roku 2019, kiedy to firmy bukmacherskie mocno obniżały kursy na poniżej 2.5 bramki (a więc również na under 1.5), zdając sobie sprawę, iż na takiej imprezie pada niewiele goli.    

Jak obstawiać mecze – najistotniejsze kwestie analizy zdarzeń  

Powinniśmy skupiać się na najistotniejszych kwestiach, które winny być brane pod uwagę podczas analizowania ciekawych sportowych wydarzeń. Omówimy je krótko poniżej. 

Aktualna forma

O tymże aspekcie powinien wiedzieć każdy typer i chociaż wydaje się on być oczywisty, warto chwilę się nad nim pochylić. Najczęstszym błędem osób obstawiających, którzy pragną brać pod uwagę formę aktualną drużyn, będzie po prostu wytypowanie faworytów, tym bardziej wtedy kiedy kursy na nich wydają się być wyższe, aniżeli powinny. Firmy bukmacherskie nie rozdają nigdy typerom prezentów, a zatem w takich przypadkach możemy zyskać niemalże pewność, iż coś umknęło naszej uwadze i na ogół będzie to słabsza dyspozycja drużyny w poprzednim spotkaniu albo kontuzja wybranego, istotnego gracza. W końcu jednakże okazuje się, iż nie wzięliśmy pod uwagę faktycznej formy zespołu, wyłącznie jej status. 

ewinner promocje bukmacherskie
Bukmacher eWinner – kod promocyjny na darmowy bonus

Obstawianie faworytów, nie ma zupełnie sensu

Tak jak zostało to wcześniej wspomniane: obstawianie kuponów akumulacyjnych na spotkania faworytów, nie będzie mieć w takich sytuacjach zupełnie sensu, gdyż firmy bukmacherskie zmniejszają maksymalnie kursy na poczet zwycięstw tego typu drużyn i na pewno nie będzie to strategia, którą można by zamieścić w rubryce na temat skutecznych sposobów na bukmacherów. W pełni zasadne będzie poszukiwanie zespołów z drugiego szeregu, które ostatnimi czasy zaczynają coraz lepiej grać (nierzadko po zmianie trenera), tym bardziej w meczu u siebie przeciwko zespołowi, który znajduje się w dołku. Podczas sezonu pojawić się może parę okazji do obstawiania zakładów na tego rodzaju ekipy będące w odpowiedniej formie i właśnie tego rodzaju zakładów powinniśmy poszukiwać. 

Kalendarz spotkań

W czasie nagromadzenia się różnych piłkarskich rozgrywek, granie co parę dni nie stanowi problemu tylko najlepszych na rynku drużyn, które będą rywalizowały w pucharach europejskich. Mecze pucharów krajowych, są zwykle pomijane w przedmeczowych analizach, bo trenerzy nierzadko wystawiają w ich przypadku składy rezerwowe, zaś faworyci nierzadko przegrywają. Warto jednakże mieć na uwadze, iż w wypadku trudniejszego spotkania, ciężko będzie zmobilizować się na ligowe spotkania po upływie trzech dni, a ponadto istotny argument stanowi również ilość kilometrów, które należałoby przejechać celem zagrania obu spośród spotkań. 

5 / 5. Ocen: 4

Zakłady sportowe

Polscy bukmacherzy

Zakłady bukmacherskie

Poker w Betgames STS – zasady, etapy gry, rola krupierki

Choć poker u polskich bukmacherów (a najpierw w usłudze Betgames bukmachera STS) pojawił się...

Powitalne bonusy u bukmacherów online

Rosnąca konkurencja na rynku wychodzi klientom zwykle na dobre. Usługodawcy i sklepy muszą walczyć...

Kto zostanie najlepszym strzelcem w nowym sezonie Bundesligi?

Zastanawiasz się, kto może przejąć schedę po Robercie Lewandowskim? Polak w kilku poprzednich sezonach...

Promocje bukmacherskie – obrót przed wypłatą na konto

Bukmacherzy online w Polsce stale kuszą nas nowymi, coraz bardziej wartościowymi promocjami. Próbują tym...