Typowanie na żywo u polskich bukmacherów online

Zakłady bukmacherskie Typowanie na żywo u polskich bukmacherów online

Każdy mniej i bardziej doświadczony typer doskonale zdaje sobie sprawę, że obstawianie spotkań sportowych możliwe jest w dwóch formatach: przedmeczowym oraz „na żywo”.  Podczas gdy ten pierwszy uważany jest za standardowy i najczęściej wykorzystany, drugi uważa się za nieco trudniejszy – głównie ze względu na to, że wymaga podejmowania szybkich, a jednocześnie popartych wiedzą decyzji. Przynajmniej jeśli chce się odnosić w tym sukcesy. Jak zatem obstawiać na żywo, by robić to dobrze? O czym pamiętać i na co zwracać przy tym uwagę?

Podstawowe zasady typowania na żywo

  1. Analizujmy jeszcze przed spotkaniem – dokładna analiza przedmeczowa pozwoli nam skupić się na spotkaniu oraz wiedzieć na temat mocnych i słabych stron każdej biorącej w nim udział drużyny (albo też każdego zawodnika).
  2. Analizujmy w trakcie obstawiania – typowanie na żywo ma to do siebie, że mamy możliwość zwracania uwagi na przebieg spotkania i dopasowywania się do niego. Warto korelować z tym analizę przedmeczową, by dochodzić do jeszcze bardziej trafnych wniosków.
  3. Patrzmy na kursy bukmacherskie – nie bez powodu istnieje powiedzenie, że bukmacher jest jednocześnie świetnym typerem. To on ustala kursy, które są w stanie podpowiedzieć nam, która z opcji typerskich jest prawdopodobna, a która – według niego – mniej.
  4. Wstrzymajmy się z obstawianiem – w przypadku zakładów na żywo, najlepiej jest poczekać na ukształtowanie się przebiegu meczu i zobaczyć formę danych zespołów w tym konkretnym dniu. Nic nas nie goni – poczekajmy, a nasz zakład będzie po prostu bardziej logiczny.
  5. Nie wahajmy się korzystać z Cashoutu – opcja cashout pozwala na wcześniejsze zamknięcie kuponu i odebranie części wygranej. Jeżeli nie czujemy się pewnie, po prostu z niej skorzystajmy – po to jest i nie ma w tym nic złego.
  6. Korzystajmy z aplikacji mobilnej – o wszystkich jej zaletach napiszemy poniżej – warto ją wykorzystywać, zwłaszcza, jeśli chce się naprawdę oglądać spotkanie i podejść do tego w sposób profesjonalny.

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Wykorzystanie aplikacji mobilnych bukmacherów w typowaniu live

W czasie obstawiania na żywo bezcennym narzędziem w naszych rękach może być aplikacja mobilna, którą współcześnie posiada każdy polski bukmacher. Jej podstawową zaletą jest możliwość obstawiania nawet wtedy, gdy nie ma się dostępu do komputera, nawet w ruchu. Co jednak najważniejsze, pozwala ona skupić się na spotkaniu, które zazwyczaj oglądamy na ekranie telewizora, a sama w sobie służyć powinna do szybkiego i sprawnego typowania. Dobra aplikacja bukmacherska daje też możliwość szybkiego doładowania własnego salda u bukmachera.

Bukmacherzy z najlepszą ofertą na zakłady na żywo

Jako że typowanie jest najbardziej standardową opcją bukmacherską, wszyscy działający na terenie naszego kraju legalni bukmacherzy posiadają je w ofercie – jedni jednak proponują ją w przypadku większości spotkań, inni z kolei tylko w wybranych. Poniżej przedstawiamy tych, których oferta jest zdecydowanie najszersza.

Zakłady na żywo w Fortunie

Fortuna jest bukmacherem, który na rynku istnieje na tyle długo, że zdołał sobie wypracować solidną ofertę w obrębie zakładów na żywo. Niemal wszystkie spotkania z popularnych dyscyplin sportowych są tutaj możliwe do obstawiania w tym właśnie modelu. Można przy tym korzystać z wszystkich bonusów, a typy zaliczają się do programu lojalnościowego. Fortuna daje też możliwość oglądania transmisji sportowych, a także dostęp do świetnie działającej aplikacji mobilnej.

legalny poker z bonusem
Darmowy bonus na obstawianie gier karcianych w Betgames STS

Zakłady na żywo w STS

STS już od dawna niemal niepodzielnie rządzi na polskim rynku bukmacherskim. Wychodzi do swoich klientów z bardzo szeroką ofertą, wzbogacaną możliwymi do obstawiania na żywo usługami dodatkowymi – Betgames, Sportami Alternatywnymi czy Sportami Wirtualnymi. Zaprojektowana przez niego aplikacja umożliwia wszystko, czego można od niej oczekiwać, a bardzo dobre kursy sprawiają, że aż chce się typować. Firma przykłada się do tego, co robi i jest to bardzo dobrze widoczne w przypadku typowania live.

Zakłady na żywo w LV Bet

LV Bet to zdecydowanie najkrócej działający bukmacher z trójki, o której wspomnieliśmy – mimo wszystko jednak wychodzi do typerów z solidną ofertą na zakłady na żywo. Jego plusem jest też dobrze działająca aplikacja, w której każdemu spotkaniu na żywo towarzyszy dokładna jego wizualizacja, pozwalająca szybko się w nim zorientować. Plusem jest możliwość błyskawicznego robienia wypłat i wpłat (te pierwsze pojawiają się na koncie w przeciągu 10 minut, drugie – natychmiast). Również za pośrednictwem apki. Bukmacher proponuje też bardzo konkurencyjne kursy na wybrane spotkania.

/ 5. Ocen:

Zakłady sportowe

Polscy bukmacherzy

Zakłady bukmacherskie

Jak psychika wpływa na osiągane przez nas wyniki finansowe w bukmacherce?

Chcesz wygrywać pieniądze w firmach bukmacherskich? Ok, jest to pytanie retoryczne. Trudno byłoby bowiem...

Czy wybór bukmachera ma duże znaczenie?

Wybór firmy bukmacherskiej to nie jest prosta sprawa. Niedoświadczeni gracze mogą mieć naprawdę duży...

Obstawianie meczów u bukmachera – internetowo czy stacjonarnie?

Liczba osób zajmujących się obstawianiem zakładów bukmacherskich rośnie z roku na rok. Cały czas wzrasta...

Czy forBET to dobry bukmacher? Jakie opinie ma ta firma?

Dużo graczy finalnie decyduje się na tego bukmachera. Co przemawia za forBET? Okazuje się,...