Typowanie na żywo u polskich bukmacherów online

Zakłady bukmacherskieTypowanie na żywo u polskich bukmacherów online

Każdy mniej i bardziej doświadczony typer doskonale zdaje sobie sprawę, że obstawianie spotkań sportowych możliwe jest w dwóch formatach: przedmeczowym oraz „na żywo”.  Podczas gdy ten pierwszy uważany jest za standardowy i najczęściej wykorzystany, drugi uważa się za nieco trudniejszy – głównie ze względu na to, że wymaga podejmowania szybkich, a jednocześnie popartych wiedzą decyzji. Przynajmniej jeśli chce się odnosić w tym sukcesy. Jak zatem obstawiać na żywo, by robić to dobrze? O czym pamiętać i na co zwracać przy tym uwagę?

Podstawowe zasady typowania na żywo

  1. Analizujmy jeszcze przed spotkaniem – dokładna analiza przedmeczowa pozwoli nam skupić się na spotkaniu oraz wiedzieć na temat mocnych i słabych stron każdej biorącej w nim udział drużyny (albo też każdego zawodnika).
  2. Analizujmy w trakcie obstawiania – typowanie na żywo ma to do siebie, że mamy możliwość zwracania uwagi na przebieg spotkania i dopasowywania się do niego. Warto korelować z tym analizę przedmeczową, by dochodzić do jeszcze bardziej trafnych wniosków.
  3. Patrzmy na kursy bukmacherskie – nie bez powodu istnieje powiedzenie, że bukmacher jest jednocześnie świetnym typerem. To on ustala kursy, które są w stanie podpowiedzieć nam, która z opcji typerskich jest prawdopodobna, a która – według niego – mniej.
  4. Wstrzymajmy się z obstawianiem – w przypadku zakładów na żywo, najlepiej jest poczekać na ukształtowanie się przebiegu meczu i zobaczyć formę danych zespołów w tym konkretnym dniu. Nic nas nie goni – poczekajmy, a nasz zakład będzie po prostu bardziej logiczny.
  5. Nie wahajmy się korzystać z Cashoutu – opcja cashout pozwala na wcześniejsze zamknięcie kuponu i odebranie części wygranej. Jeżeli nie czujemy się pewnie, po prostu z niej skorzystajmy – po to jest i nie ma w tym nic złego.
  6. Korzystajmy z aplikacji mobilnej – o wszystkich jej zaletach napiszemy poniżej – warto ją wykorzystywać, zwłaszcza, jeśli chce się naprawdę oglądać spotkanie i podejść do tego w sposób profesjonalny.

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Wykorzystanie aplikacji mobilnych bukmacherów w typowaniu live

W czasie obstawiania na żywo bezcennym narzędziem w naszych rękach może być aplikacja mobilna, którą współcześnie posiada każdy polski bukmacher. Jej podstawową zaletą jest możliwość obstawiania nawet wtedy, gdy nie ma się dostępu do komputera, nawet w ruchu. Co jednak najważniejsze, pozwala ona skupić się na spotkaniu, które zazwyczaj oglądamy na ekranie telewizora, a sama w sobie służyć powinna do szybkiego i sprawnego typowania. Dobra aplikacja bukmacherska daje też możliwość szybkiego doładowania własnego salda u bukmachera.

Bukmacherzy z najlepszą ofertą na zakłady na żywo

Jako że typowanie jest najbardziej standardową opcją bukmacherską, wszyscy działający na terenie naszego kraju legalni bukmacherzy posiadają je w ofercie – jedni jednak proponują ją w przypadku większości spotkań, inni z kolei tylko w wybranych. Poniżej przedstawiamy tych, których oferta jest zdecydowanie najszersza.

Zakłady na żywo w Fortunie

Fortuna jest bukmacherem, który na rynku istnieje na tyle długo, że zdołał sobie wypracować solidną ofertę w obrębie zakładów na żywo. Niemal wszystkie spotkania z popularnych dyscyplin sportowych są tutaj możliwe do obstawiania w tym właśnie modelu. Można przy tym korzystać z wszystkich bonusów, a typy zaliczają się do programu lojalnościowego. Fortuna daje też możliwość oglądania transmisji sportowych, a także dostęp do świetnie działającej aplikacji mobilnej.

legalny poker z bonusem
Darmowy bonus na obstawianie gier karcianych w Betgames STS

Zakłady na żywo w STS

STS już od dawna niemal niepodzielnie rządzi na polskim rynku bukmacherskim. Wychodzi do swoich klientów z bardzo szeroką ofertą, wzbogacaną możliwymi do obstawiania na żywo usługami dodatkowymi – Betgames, Sportami Alternatywnymi czy Sportami Wirtualnymi. Zaprojektowana przez niego aplikacja umożliwia wszystko, czego można od niej oczekiwać, a bardzo dobre kursy sprawiają, że aż chce się typować. Firma przykłada się do tego, co robi i jest to bardzo dobrze widoczne w przypadku typowania live.

Zakłady na żywo w LV Bet

LV Bet to zdecydowanie najkrócej działający bukmacher z trójki, o której wspomnieliśmy – mimo wszystko jednak wychodzi do typerów z solidną ofertą na zakłady na żywo. Jego plusem jest też dobrze działająca aplikacja, w której każdemu spotkaniu na żywo towarzyszy dokładna jego wizualizacja, pozwalająca szybko się w nim zorientować. Plusem jest możliwość błyskawicznego robienia wypłat i wpłat (te pierwsze pojawiają się na koncie w przeciągu 10 minut, drugie – natychmiast). Również za pośrednictwem apki. Bukmacher proponuje też bardzo konkurencyjne kursy na wybrane spotkania.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady sportowe

Polscy bukmacherzy

Zakłady bukmacherskie

Poker w Betgames STS – zasady, etapy gry, rola krupierki

Choć poker u polskich bukmacherów (a najpierw w usłudze Betgames bukmachera STS) pojawił się...

Powitalne bonusy u bukmacherów online

Rosnąca konkurencja na rynku wychodzi klientom zwykle na dobre. Usługodawcy i sklepy muszą walczyć...

Kto zostanie najlepszym strzelcem w nowym sezonie Bundesligi?

Zastanawiasz się, kto może przejąć schedę po Robercie Lewandowskim? Polak w kilku poprzednich sezonach...

Promocje bukmacherskie – obrót przed wypłatą na konto

Bukmacherzy online w Polsce stale kuszą nas nowymi, coraz bardziej wartościowymi promocjami. Próbują tym...