Tenis stołowy u polskich bukmacherów – jak typować?

Zakłady bukmacherskie Tenis stołowy u polskich bukmacherów - jak typować?

Tenis stołowy (czy też ping-pong, jak potocznie jest nazywany) stanowi jedną z najbardziej rozpoznawalnych, ale jednocześnie bardzo niszowych dyscyplin sportu. Mimo tego jednak cieszy się on coraz większą popularnością, zwłaszcza na scenie bukmacherskiej. Operatorzy starają się ścigać ze sobą w swojej ofercie właśnie na niego – z usług którego powinniśmy więc skorzystać, chcąc go obstawiać? Na co zwrócić uwagę przy typowaniu i co jest w nim najważniejsze?

Jak obstawiać tenis stołowy u polskich bukmacherów?

Typowanie tenisa stołowego nie jest tak proste, jak mogłoby się z pozoru wydawać. Jest to dyscyplina bardzo dynamiczna, miejscami nieprzewidywalna, a na pewno taka, która wymaga od nas sporego refleksu – zwłaszcza przy obstawianiu w formule na żywo. Poniższe porady z pewnością nam w tym wszystkim pomogą.

  • Analiza podstawą typowania tenisa stołowego – bazą wyjściową typowania w tenisie (poza zasadami, o których mówimy w punkcie poniżej) jest dokładna i szczegółowa analiza. Koniecznie znajdźmy sobie solidne źródło danych analitycznych i statystyk, a przede wszystkim oglądajmy wszystkie rozgrywki, które możemy i notujmy słabe i mocne strony każdego z zawodników. Pomoże nam to w zestawianiu ich ze sobą.
  • Poznanie zasad to kolejna z podstaw– tenis stołowy z pewnością lekko odbiega zasadami od reguł, po które sięgaliśmy za dziecka – lepiej więc będzie, jeśli odświeżymy sobie zasady, by po prostu wiedzieć, co dzieje się na stole.
  • Sięgajmy po różne rynki bukmacherskie – choć popularne jest stawianie na zwycięzcę wybranego spotkania, nie jest to nasza jedyna opcja – sięgajmy również po inne. Zwłaszcza, że potrafią być znacznie bardziej opłacalne.
  • Wybierzmy właściwego bukmachera – dobry bukmacher da nam dostęp do wszystkich spotkań w obrębie tenisa stołowego, ale też do wielu opcji na obstawianie (o tych wybranych i najpopularniejszych opowiemy w nadchodzącej części tego poradnika).

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Najpopularniejsze rynki na tenis stołowy

Obstawianie tenisa stołowego nie skupia się wyłącznie na wskazywaniu zwycięzcy konkretnych potyczek – choć rzeczywiście, jest to zdecydowanie najpopularniejszy rynek. Stawiać można jednak również na inne rzeczy, w tym na:

zwycięzcę konkretnego seta – można tu stawiać przedmeczowo, jednak w ograniczony sposób, ale rynek ten swoje skrzydła rozwija przede wszystkim w formule live;

liczbę punktów w secie lub meczu – ta potrafi być różna, jako że set trwa do momentu, kiedy któryś z zawodników będzie miał co najmniej dwupunktową przewagę nad swoim rywalem;

handicapy – te pozwalają na faworyzowanie wybranego zawodnika (zazwyczaj tego słabszego) poprzez dodanie mu punktów lub wygranych setów i dopiero obstawianie wyniku;

parzystą / nieparzystą liczbę punktów – w obrębie albo seta, albo całego meczu. Jest to ciekawy zakład, gdyż nasze szanse są połowiczne. W większości jednak sety kończą się parzyście – zwłaszcza, jeśli mieszczą się w „regulaminowym” zakresie.

Tenis stołowy a oferta polskich bukmacherów

Tenis stołowy znajduje się w ofercie wszystkich bukmacherów, którzy działają legalnie w Polsce. Nawet jeśli nie należy do głównej palety dyscyplin pokrywanych przez nie, wszyscy starają się zapewnić typerom jak najwięcej możliwości typowania w jego obrębie. Poniżej nakreślamy sylwetki tych operatorów, u których typowanie tejże dyscypliny będzie dla nas najbardziej opłacalne. Są to oczywiście legani bukmacherzy, u których obstawianie tenisa stołowego jest bezpieczne i zgodne z prawem.

legalny poker z bonusem
Darmowy bonus na obstawianie gier karcianych w Betgames STS

Tenis stołowy w ofercie firmy STS

Tenis stołowy stanowi ważną część głównej oferty firmy STS. Najpopularniejszy bukmacher w Polsce stara się pokrywać wszystkie wydarzenia organizowane w jego obrębie, ale też oferować na nie konkurencyjne stawki. Większość ogólnych promocji w jego ofercie można wykorzystać również na polu tenisa stołowego.

Tenis stołowy w ofercie firmy Fortuna

Fortuna również nie bagatelizuje wagi tenisa stołowego w jej ofercie, rownież typowanie na żywo popularnego ping ponga jest możliwe, zawsze proponując dostęp do wszystkich wydarzeń w jego obrębie, atrakcyjnych kursów oraz możliwości korzystania z licznych bonusów – trzech powitalnych i wielu tematycznych, a także programu lojalnościowego, nagradzającego punktami każdy zakład. Również w obrębie tenisa stołowego.

Tenis stołowy w ofercie firmy forBET

Choć forBET jest najmniej doświadczonym z całej trójki wyszczególnionych przez nas podmiotów, prezentuje bardzo ciekawą ofertę właśnie na tenis stołowy. W jej obrębie mamy dostęp do większości najpopularniejszych rozgrywek po iście konkurencyjnych kursach. Dodatkowo na uwagę zasługuje jego solidny bonus powitalny, dający nawet 2000 złotych na darmową grę.

/ 5. Ocen:

Zakłady sportowe

Polscy bukmacherzy

Zakłady bukmacherskie

Jak psychika wpływa na osiągane przez nas wyniki finansowe w bukmacherce?

Chcesz wygrywać pieniądze w firmach bukmacherskich? Ok, jest to pytanie retoryczne. Trudno byłoby bowiem...

Czy wybór bukmachera ma duże znaczenie?

Wybór firmy bukmacherskiej to nie jest prosta sprawa. Niedoświadczeni gracze mogą mieć naprawdę duży...

Obstawianie meczów u bukmachera – internetowo czy stacjonarnie?

Liczba osób zajmujących się obstawianiem zakładów bukmacherskich rośnie z roku na rok. Cały czas wzrasta...

Czy forBET to dobry bukmacher? Jakie opinie ma ta firma?

Dużo graczy finalnie decyduje się na tego bukmachera. Co przemawia za forBET? Okazuje się,...