Tenis stołowy u polskich bukmacherów – jak typować?

Zakłady bukmacherskieTenis stołowy u polskich bukmacherów - jak typować?

Tenis stołowy (czy też ping-pong, jak potocznie jest nazywany) stanowi jedną z najbardziej rozpoznawalnych, ale jednocześnie bardzo niszowych dyscyplin sportu. Mimo tego jednak cieszy się on coraz większą popularnością, zwłaszcza na scenie bukmacherskiej. Operatorzy starają się ścigać ze sobą w swojej ofercie właśnie na niego – z usług którego powinniśmy więc skorzystać, chcąc go obstawiać? Na co zwrócić uwagę przy typowaniu i co jest w nim najważniejsze?

Jak obstawiać tenis stołowy u polskich bukmacherów?

Typowanie tenisa stołowego nie jest tak proste, jak mogłoby się z pozoru wydawać. Jest to dyscyplina bardzo dynamiczna, miejscami nieprzewidywalna, a na pewno taka, która wymaga od nas sporego refleksu – zwłaszcza przy obstawianiu w formule na żywo. Poniższe porady z pewnością nam w tym wszystkim pomogą.

  • Analiza podstawą typowania tenisa stołowego – bazą wyjściową typowania w tenisie (poza zasadami, o których mówimy w punkcie poniżej) jest dokładna i szczegółowa analiza. Koniecznie znajdźmy sobie solidne źródło danych analitycznych i statystyk, a przede wszystkim oglądajmy wszystkie rozgrywki, które możemy i notujmy słabe i mocne strony każdego z zawodników. Pomoże nam to w zestawianiu ich ze sobą.
  • Poznanie zasad to kolejna z podstaw– tenis stołowy z pewnością lekko odbiega zasadami od reguł, po które sięgaliśmy za dziecka – lepiej więc będzie, jeśli odświeżymy sobie zasady, by po prostu wiedzieć, co dzieje się na stole.
  • Sięgajmy po różne rynki bukmacherskie – choć popularne jest stawianie na zwycięzcę wybranego spotkania, nie jest to nasza jedyna opcja – sięgajmy również po inne. Zwłaszcza, że potrafią być znacznie bardziej opłacalne.
  • Wybierzmy właściwego bukmachera – dobry bukmacher da nam dostęp do wszystkich spotkań w obrębie tenisa stołowego, ale też do wielu opcji na obstawianie (o tych wybranych i najpopularniejszych opowiemy w nadchodzącej części tego poradnika).

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Najpopularniejsze rynki na tenis stołowy

Obstawianie tenisa stołowego nie skupia się wyłącznie na wskazywaniu zwycięzcy konkretnych potyczek – choć rzeczywiście, jest to zdecydowanie najpopularniejszy rynek. Stawiać można jednak również na inne rzeczy, w tym na:

zwycięzcę konkretnego seta – można tu stawiać przedmeczowo, jednak w ograniczony sposób, ale rynek ten swoje skrzydła rozwija przede wszystkim w formule live;

liczbę punktów w secie lub meczu – ta potrafi być różna, jako że set trwa do momentu, kiedy któryś z zawodników będzie miał co najmniej dwupunktową przewagę nad swoim rywalem;

handicapy – te pozwalają na faworyzowanie wybranego zawodnika (zazwyczaj tego słabszego) poprzez dodanie mu punktów lub wygranych setów i dopiero obstawianie wyniku;

parzystą / nieparzystą liczbę punktów – w obrębie albo seta, albo całego meczu. Jest to ciekawy zakład, gdyż nasze szanse są połowiczne. W większości jednak sety kończą się parzyście – zwłaszcza, jeśli mieszczą się w „regulaminowym” zakresie.

Tenis stołowy a oferta polskich bukmacherów

Tenis stołowy znajduje się w ofercie wszystkich bukmacherów, którzy działają legalnie w Polsce. Nawet jeśli nie należy do głównej palety dyscyplin pokrywanych przez nie, wszyscy starają się zapewnić typerom jak najwięcej możliwości typowania w jego obrębie. Poniżej nakreślamy sylwetki tych operatorów, u których typowanie tejże dyscypliny będzie dla nas najbardziej opłacalne. Są to oczywiście legani bukmacherzy, u których obstawianie tenisa stołowego jest bezpieczne i zgodne z prawem.

legalny poker z bonusem
Darmowy bonus na obstawianie gier karcianych w Betgames STS

Tenis stołowy w ofercie firmy STS

Tenis stołowy stanowi ważną część głównej oferty firmy STS. Najpopularniejszy bukmacher w Polsce stara się pokrywać wszystkie wydarzenia organizowane w jego obrębie, ale też oferować na nie konkurencyjne stawki. Większość ogólnych promocji w jego ofercie można wykorzystać również na polu tenisa stołowego.

Tenis stołowy w ofercie firmy Fortuna

Fortuna również nie bagatelizuje wagi tenisa stołowego w jej ofercie, rownież typowanie na żywo popularnego ping ponga jest możliwe, zawsze proponując dostęp do wszystkich wydarzeń w jego obrębie, atrakcyjnych kursów oraz możliwości korzystania z licznych bonusów – trzech powitalnych i wielu tematycznych, a także programu lojalnościowego, nagradzającego punktami każdy zakład. Również w obrębie tenisa stołowego.

Tenis stołowy w ofercie firmy forBET

Choć forBET jest najmniej doświadczonym z całej trójki wyszczególnionych przez nas podmiotów, prezentuje bardzo ciekawą ofertę właśnie na tenis stołowy. W jej obrębie mamy dostęp do większości najpopularniejszych rozgrywek po iście konkurencyjnych kursach. Dodatkowo na uwagę zasługuje jego solidny bonus powitalny, dający nawet 2000 złotych na darmową grę.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady sportowe

Polscy bukmacherzy

Zakłady bukmacherskie

Poker w Betgames STS – zasady, etapy gry, rola krupierki

Choć poker u polskich bukmacherów (a najpierw w usłudze Betgames bukmachera STS) pojawił się...

Powitalne bonusy u bukmacherów online

Rosnąca konkurencja na rynku wychodzi klientom zwykle na dobre. Usługodawcy i sklepy muszą walczyć...

Kto zostanie najlepszym strzelcem w nowym sezonie Bundesligi?

Zastanawiasz się, kto może przejąć schedę po Robercie Lewandowskim? Polak w kilku poprzednich sezonach...

Promocje bukmacherskie – obrót przed wypłatą na konto

Bukmacherzy online w Polsce stale kuszą nas nowymi, coraz bardziej wartościowymi promocjami. Próbują tym...