Skuteczne i sprawdzone sposoby na grę w zakładach bukmacherskich

Zakłady bukmacherskieSkuteczne i sprawdzone sposoby na grę w zakładach bukmacherskich

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu rynek zakładów bukmacherskich w Polsce był mocno zdominowany przez zagraniczne spółki. Nie ma sensu wymieniać wszystkich nazw firm, które w naszym kraju tak prężnie i skutecznie rywalizowały o względy polskich typerów. Wszystko zmieniło się jednak w dniu, w którym weszła w życie Ustawa Hazardowa, blokując tym samym dostęp do naszego rynku zagranicznym podmiotom. I tak zakłady bukmacherskie w Polsce otrzymały nowe rozdanie, w którym do gry o nowy podział rynku wkroczyły firmy z polskim kapitałem. Bardzo szybko okazało się również, że omawiany biznes jest bardzo opłacalny, przez co w niezwykle szybkim tempie zaczęła powiększać się lista firm, z których usług mogli korzystać w Polsce chętnie do gry typerzy. Co więcej, zakłady bukmacherskie w Polsce przeszły tak silną przemianę, że czołowe przedsiębiorstwa w walce o nowego klienta zaczęły prowadzić coraz to nowe i wyszukane akcje marketingowe.

Jak stawiać zakłady bukmacherskie i cieszyć się z wygranych?

Reklamy w radiu, prasie i telewizji w pewnym momencie zaczęły ustępować miejsca sponsoringowi. Dziś nikogo nie dziwi już firma bukmacherska, która jest głównym sponsorem klubu piłkarskiego, żużlowego lub całych rozgrywek ligowych. Każdy z powyższych czynników doprowadził do sytuacji, w której coraz częściej na popularności zaczęły zyskiwać pytania w stylu: jak stawiać zakłady bukmacherskie lub jak obstawiać zakłady bukmacherskie, żeby wygrać?

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Rosnąca popularność, którą w bardzo krótkim czasie zaczęły zyskiwać zakłady bukmacherskie w Polsce, doprowadziła do sytuacji, w której coraz więcej osób zaczęło traktować je nie tylko jako rozrywkę, ale również szansę na zarobek, a zarabiania na obstawianiu jest przecież możliwe. Omawiany trend wyczuły też same firmy bukmacherskie, które przy pomocy licznych promocji dla nowych i obecnych graczy oraz coraz łatwiejsze sposoby na wysyłanie kuponów – na przykład poprzez aplikacje, starały się wyciągnąć od graczy jak najwięcej pieniędzy. W wielu przypadkach takie manewry były skuteczne, bo większość typerów nie wiedziała jak stawiać zakłady bukmacherskie, aby nie tracić środków finansowych, ale sukcesywnie powiększać stan swojego portfela. Na szczęście wraz z rozwojem zakładów bukmacherskich zaczęło pojawiać się coraz więcej wartościowych porad dla początkujących, z których warto korzystać. Nie są to oczywiście złote rady, bo takowych w świecie zakładów bukmacherskich po prostu nie ma, ale warto je poznać, i zacząć stosować w codziennej grze. Zanim przejdziemy do szerszego omówienia zagadnienia: jak obstawiać zakłady bukmacherskie, żeby wygrywać, przyjrzyjmy się najważniejszym punktom, od których zaczniemy nasz mini poradnik:

  1. Korzystanie z promocji dla nowych graczy
  2. Typowanie 2-3 zdarzeń
  3. Rodzaje kuponów (single, akumulacyjne)
  4. Granie rozumem, a nie sercem
  5. Stała stawka do typowania zdarzeń na kuponie.
jakie promocje i bonusy w sts
Atrakcyjne promocje i bonusy w zakładach STS

Powyższe punkty to krótka ściąga i wstęp do tego, co czeka na Ciebie poniżej. Jeśli jesteś zainteresowany/a jak stawiać zakłady bukmacherskie i robić to skutecznie, to zachęcamy do przeczytania dalszej części tegoż tekstu.

Opracuj strategię i się jej trzymaj

No dobrze, pora na odpowiedź na postawione w tekście pytanie: jak obstawiać zakłady bukmacherskie, żeby wygrać? Przede wszystkim należy opracować własną strategię i się jej trzymać. Wbrew pozorom nie jest to wcale takie proste. Szczególnie w świecie zakładów bukmacherskich, gdzie zbyt często rozum przegrywa z sercem. Ale po kolei. Na początek dobrym pomysłem jest skorzystanie z punktu pierwszego z naszej listy, czyli sprawdzania promocji, jakie dla nowych i obecnych graczy posiadają firmy bukmacherskie jak Fortuna, STS czy Superbet. Wybór bukmachera ma znaczenie, bo to właśnie jemu powierzymy własne pieniądze.

Naszym zdaniem warto skupić się przede wszystkim na „pierwszym zakładzie bez ryzyka”, czyli ofercie, w której nowi gracze mogą typować kupony, które w razie niepowodzenia nie powodują utraty gotówki. Dla graczy, którzy przez swój staż nie mogą z takowej skorzystać, pozostaje polowanie na okazje typu „podwojenie drugiej lub kolejnej wpłaty”. Innymi słowy, darmowa kasa od bukmachera, która odpowiada kwocie, którą wpłacisz.

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback3500 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

Promocje bukmacherskie nie trwają jednak wiecznie. Kolejnym krokiem, który trzeba podjąć, aby skutecznie obstawiać, jest nieobstawianie tak zwanych „tasiemców”, czyli kuponów, na których widnienie po kilkadziesiąt zdarzeń. Kwota widoczna w polu „możliwa wygrana” robi często wrażenie, ale bardzo, bardzo rzadko staje się rzeczywistością. Takie kupony skazane są na porażkę. Warto skupić się na typowaniu od dwóch do trzech, dobrze przemyślanych zdarzeń. Wówczas szansa na zwycięstwo zdecydowanie wzrasta.

W punkcie trzecim zwróciliśmy uwagę na bardzo ważną kwestię dotycząca rodzajów kuponów. Wyróżnia się:

Każda z opcji ma swoje plusy oraz minusy. Dla mniej doświadczonych graczy dobrym wyborem będą typu długoterminowe oraz przedmeczowe. Dla bardziej doświadczonych dodać można ofertę live, gdyż takie obstawianie przez internet wydaje się być najbardziej opłacalne.

superbet polska bonusy
Nowe bonusy i promocje na start w Superbet Polska

Serce i rozum, rozum i serce, jak obstawiać zakłady bukmacherskie przy pomocy tych dwóch atutów? Przede wszystkim na pierwszym miejscu postawić jednak rozum. Bardzo dużym błędem początkujących, ale i doświadczonych graczy jest wysyłanie kuponów, w których o wiele więcej do powiedzenia miało serce. Tego typu zdarzenia to często stawianie na swoich ulubionych sportowców lub drużyny, którym się kibicuje. W starciach z równymi sobie rywalami bardzo często nie potrafimy obstawić przeciwko „swoim”, czyli zamiast sercem kierować się właśnie rozumem. Jeśli chcesz wiedzieć, jak obstawiać zakłady bukmacherskie, żeby wygrać, to na pewno musisz nauczyć się typować tylko przy pomocy rozumu. Serce musi na chwilę odpocząć.

Ostatni z punktów dotyczy stawki, ujętej w procentach, którą warto przyjąć jeszcze zanim obstawisz pierwszy kupon i trzymać się jej przy każdym kolejnym zakładzie. Na czym ów strategia polega? Najlepszym wyborem będzie przyjęcie 10% jako kwoty, za którą zawsze będziesz obstawiać. Jeśli na Twoim koncie widnieje suma 100 zł, to kupon możesz puścić za 10 zł. Jeśli stan Twojego konta powiększa się, to wraz z nim rośnie rzecz jasna nasze „10%”. Dlaczego tego typu opcja jest warta uwagi? Pozwala na popełnianie błędów. W zakładach bukmacherskich nie ma pewniaków. Nie da się zawsze wygrywać. Obstawiając za maksymalnie 10% od posiadanej kwoty, dajesz sobie szansę na dalszą grę i ewentualne odrobienie poniesionych strat. 

Na koniec jeszcze krótka wzmianka o odrabianiu poniesionych strat. Wielu graczy nie radzi sobie z przegranymi. Tego typu błędy dotyczą najczęściej mało doświadczonych typerów, którzy na początku swojej przygody w świecie zakładów bukmacherskich odnieśli kilka zwycięstw. Oglądanie konta, na którym jest coraz więcej pieniędzy to oczywista przyjemność. Gorzej jest obserwować taki trend w drugą stronę. Jedno jest jednak pewne. Nigdy, ale to nigdy nie graj za wszystko, co masz na koncie, tylko po to, żeby się odkuć i jak najszybciej odrobić pieniądze stracone na jednym lub kilku przegranych kuponach. Takie zachowania często prowadzą tylko i wyłącznie do kolejnych problemów, a często nawet do bankructwa. 

5 / 5. Ocen: 3

Zakłady sportowe

Polscy bukmacherzy

Zakłady bukmacherskie

Poker w Betgames STS – zasady, etapy gry, rola krupierki

Choć poker u polskich bukmacherów (a najpierw w usłudze Betgames bukmachera STS) pojawił się...

Powitalne bonusy u bukmacherów online

Rosnąca konkurencja na rynku wychodzi klientom zwykle na dobre. Usługodawcy i sklepy muszą walczyć...

Kto zostanie najlepszym strzelcem w nowym sezonie Bundesligi?

Zastanawiasz się, kto może przejąć schedę po Robercie Lewandowskim? Polak w kilku poprzednich sezonach...

Promocje bukmacherskie – obrót przed wypłatą na konto

Bukmacherzy online w Polsce stale kuszą nas nowymi, coraz bardziej wartościowymi promocjami. Próbują tym...