Powitalne bonusy u bukmacherów online

Zakłady bukmacherskiePowitalne bonusy u bukmacherów online

Rosnąca konkurencja na rynku wychodzi klientom zwykle na dobre. Usługodawcy i sklepy muszą walczyć bardziej zaciekle o nowych konsumentów i użytkowników, poszerza się poziom samych usług a ceny zwykle lecą w dół. Rosną również wydatki na promocję.

Nieodłącznym elementem promocji  w branży bukmacherskiej online są premie i bonusy. Działy marketingu dwoją się i troją, aby przyciągnąć nowych graczy. Ten, kto zaoferuje więcej gotówki i innych prezentów na start, najczęściej zatrzyma przy sobie nowo zarejestrowanego użytkownika. 

Standardem u polskich legalnych bukmacherów jest dziś zakład bez ryzyka (czyli, krótko mówiąc, zwrot poniesionych wydatków  przypadku przegranej), doładowanie czyli bonus od depozytu. Często spotykany jest również bonus za pierwsze użycie aplikacji mobilnej. Operatorom zależy na tym, aby skuszeni promocjami gracze wnieśli pierwszy a następnie kolejne depozyty, stąd też promocje nie kończą się na powitalnych gratisach. Skupmy się jednak na premiach powitalnych i warunkach, na jakich są one przyznawane.

Bonus w Betclic

U tego stosunkowo młodego operatora (obecny jest on na polskim rynku od 2019 roku) rejestracja wiąże się z zakładem bez ryzyka do 200 PLN. Ten bonus powitalny w Betclic jest bardziej atrakcyjny niż analogiczna premia oferowana choćby w STS – tam możemy liczyć na zwrot 100 PLN. Jak wyglądają warunki tej promocji?

  • Kwalifikują się do niej wpłaty za pomocą karty debetowej/kredytowej, przelewu bankowego, płatności natychmiastowych (P24), e-portfela Skrill lub Paysafecard.
  • Minimalny kurs zakładu wynosi 2.14.
  • Zakład nie może być złożony na grach hazardowych.

Dodatkowo bonus nie podlega warunkom obrotu i nie ma ograniczeń czasowych – możemy wykorzystać go następnego dnia albo za dwa lata. Jak więc widzimy, jest to całkiem niezłą oferta – brak wagera oraz bezterminowy czas realizacji to jej zdecydowane plusy. Oczywiście minimalny kurs mógłby być nieco niższy, ale i tak nie jest źle!

Bonus powitalny w LV BET

Innym znanym polskim bukmacherem online jest LV BET. Premia powitalna u tego operatora podzielona została na gotówkowy pakiet powitalny i bonus bez depozytu.

  • Bonus bez depozytu 20 PLN – Po dokonaniu pełnej rejestracji i aktywacji konta zaznaczamy odpowiednią opcję, następnie aktywujemy bonus 20 PLN. Jest to możliwe na kuponie KOMBI z minimum 3 zdarzeniami, których łączny kurs nie jest niższy niż 2.50 a każde poszczególne zdarzenia mają kurs co najmniej 1.25. Czy ta promocja ma jakieś kruczki? Wager na wygraną z tego kuponu wynosi tutaj x2 po kursie min. 2.00 za wyjątkiem sportów wirtualnych.
  • Bonus od depozytu 3 333 PLN – Ta klasyczna premia od wpłaty daje szansę na otrzymanie 1-00% od depozytu max. 1 500 PLN przy pierwszym depozycie i drugie tyle przy kolejnym. Dodatkowo użytkownicy otrzymają 333 PLN w formie zakładu bez ryzyka. Minimalny depozyt wynosi tu 10 PLN. Wager? x4. Minimalny kurs? 1.75. Kasa nie może być wydana na zakłady systemowe, sporty wirtualne, wydarzenia z sekcji Player Bets i gry hazardowe. Bonus ten ważny jest przez 30 dni.

Bonusy powitalne u bukmacherów online – podsumowanie

Ze względu na krótką formę tego artykułu nie byliśmy w stanie – przeanalizować dokładnie całej oferty bonusowej wszystkich bukmacherów na polskim rynku. Mamy jednak nadzieję, że wyrobiliście sobie jakieś zdanie na temat oferowanych premii. Jak widzicie, warto zwracać uwagę nie tylko na same kwoty bonusu ale i na ograniczenia w jego wykorzystaniu. Operatorom nie zależy na tym, aby każdy gracz wypłacił w gotówce pełną kwotę otrzymanego bonusu, dlatego też stosują różne zabiegi, mające na celu utrudnienie tego procederu. 

Mając to na względzie, radzimy zapoznać się dokładnie z regulaminem. Tam znajdziemy szczegółowe warunki promocji: terminy realizacji, wager, ograniczenia w wypłatach, minimalny depozyt potrzebny do uzyskania bonusu i kurs, z jakim możemy później rozegrać otrzymana premię.. Życzymy owocnych łowów!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady sportowe

Polscy bukmacherzy

Zakłady bukmacherskie

Poker w Betgames STS – zasady, etapy gry, rola krupierki

Choć poker u polskich bukmacherów (a najpierw w usłudze Betgames bukmachera STS) pojawił się...

Kto zostanie najlepszym strzelcem w nowym sezonie Bundesligi?

Zastanawiasz się, kto może przejąć schedę po Robercie Lewandowskim? Polak w kilku poprzednich sezonach...

Promocje bukmacherskie – obrót przed wypłatą na konto

Bukmacherzy online w Polsce stale kuszą nas nowymi, coraz bardziej wartościowymi promocjami. Próbują tym...

Wakeboarding – czym jest i czy warto?

Zbliża się okres wakacyjny, przez coraz chętniej wybieramy się nad wodę, by odpocząć. Coraz...