Obstawianie meczów u bukmachera – internetowo czy stacjonarnie?

Zakłady bukmacherskieObstawianie meczów u bukmachera - internetowo czy stacjonarnie?

Liczba osób zajmujących się obstawianiem zakładów bukmacherskich rośnie z roku na rok. Cały czas wzrasta także liczba legalnych firm bukmacherskich oferujących swoje usługi polskim graczom. Rosnąca konkurencja na polskim rynku zakładów wzajemnych sprawia, że polscy typerzy mogą obstawiać zakłady na coraz lepszych warunkach. W tej chwili polscy legalni bukmacherzy coraz większy nacisk kładą na internetową ofertę, jednak wcale nie zapominają o wszystkich fanach obstawiania zakładów w formie tradycyjnej. Który sposób obstawiania zakładów bukmacherskich jest lepsza: klasyczna czy nowoczesna? Na to pytanie odpowiadamy w niniejszym artykule.  

Obstawianie meczów a aktualnie obowiązujące przepisy polskiego prawa

W 2017 roku wprowadzono całą masę zmian w funkcjonowaniu polskiego rynku bukmacherskiego. Polski Sejm uchwalił nowelizację ustawy antyhazardowej, która nałożyła na firmy bukmacherskie wiele rygorystycznych obowiązków i obostrzeń. Niestety, zdecydowana większość zagranicznych firm bukmacherskich nie chciała dostosować się do nowych reguł funkcjonowania na polskim rynku bukmacherskim. Porzucili polski rynek bądź zaczęli świadczyć swoje usługi polskim graczom w sposób niezgodny z przepisami prawa.

W chwili obecnej legalna firma bukmacherska to taka, która posiada specjalną licencję od Ministerstwa Finansów. Jeśli bukmacher jej nie posiada, to z automatu staje się nielegalną firmą bukmacherską. Jak sprawdzić, czy bukmacher jest legalny? W przypadku punktów stacjonarnych nie ma z tym problemu, ponieważ obecni i nowi bukmacherzy w Polsce prowadzący punkty stacjonarne na terenie naszego kraju są w pełni legalne i można korzystać z ich usług bez żadnych obaw o przykre konsekwencje prawne.

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Jak jednak sprawdzić legalność firmy bukmacherskiej w internecie? Legalny internetowy bukmacher na dole swojej strony powinien zamieścić informację odnośnie numeru licencji uzyskanej od Ministerstwa Finansów. W razie jakichkolwiek wątpliwości co do legalności konkretnego bukmachera, można wejść na stronę Ministerstwa Finansów. Tam znajduje się aktualna lista legalnych polskich bukmacherów.

Obstawianie meczów u bukmachera – internetowo czy stacjonarnie? 

Firmy bukmacherskie w Polsce dają obecnie swoim klientom dwie możliwości obstawiania zakładów. Pierwsza, klasyczna, polega na udaniu się do punktu stacjonarnego. Gdy już się w nim najdziemy, musimy zdecydować się na konkretny typ, udać się do kasy oraz zagrać za określoną stawkę. Znacznie bardziej nowoczesnym rozwiązaniem jest gra za pośrednictwem internetu na stronie bukmachera. Aby skorzystać z internetowej oferty bukmachera, trzeba zarejestrować się oraz potwierdzić swoje dane osobowe przez zeskanowanie swojego dowodu osobistego. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Która forma obstawiania jest lepsza? Głosy wśród typerów w tej sprawie są mocno podzielone. Wiele osób ceni sobie możliwość obstawiania w punkcie stacjonarnym ze względu na fakt, iż może podzielić się z innymi typerami na bieżąco swoimi przemyśleniami odnośnie poszczególnych zakładów. Są jednak osoby, które wolą obstawiać zakłady bukmacherskie w internecie, ponieważ wiąże się to z ogromną oszczędnością czasu. Nie musimy udawać się do punktu stacjonarnego ani stać w kolejce do kasy.

Cała procedura wysyłania kuponu bukmacherskiego w internecie zajmuje z reguły maksymalnie kilkadziesiąt sekund. Decydują się na nią w szczególności zabiegane osoby, które cenią sobie swój czas i wolą tego typu sprawy załatwiać zdalnie, za pośrednictwem internetu na stronie bukmachera.

5 / 5. Ocen: 3

Zakłady sportowe

Polscy bukmacherzy

Zakłady bukmacherskie

Poker w Betgames STS – zasady, etapy gry, rola krupierki

Choć poker u polskich bukmacherów (a najpierw w usłudze Betgames bukmachera STS) pojawił się...

Powitalne bonusy u bukmacherów online

Rosnąca konkurencja na rynku wychodzi klientom zwykle na dobre. Usługodawcy i sklepy muszą walczyć...

Kto zostanie najlepszym strzelcem w nowym sezonie Bundesligi?

Zastanawiasz się, kto może przejąć schedę po Robercie Lewandowskim? Polak w kilku poprzednich sezonach...

Promocje bukmacherskie – obrót przed wypłatą na konto

Bukmacherzy online w Polsce stale kuszą nas nowymi, coraz bardziej wartościowymi promocjami. Próbują tym...