Obstawianie bez podatku w Fortunie – czy to legalne?

Zakłady bukmacherskieObstawianie bez podatku w Fortunie - czy to legalne?

A może warto zdecydować się w najbliższym czasie na założenie konta w bukmacherze internetowym Fortuna? Okazuje się, że ta firma oferuje dla swoich Klientów nie tylko atrakcyjne bonusy po założeniu konta. Możesz także… obstawiać zakłady bez podatku. Jeśli chcesz dowiedzieć się nieco więcej, to poniżej masz wszystkie najważniejsze informacje, które powinny Cię zainteresować.

Czy gra bez uiszczania podatku jest legalna w Fortunie?

Z jednej strony oczywiście nie. Po to m.in. została ponad cztery lata temu wprowadzona w życie Ustawa Hazardowa, by wyeliminować takie działania. Obecnie podmioty bukmacherskie doskonale wiedzą, jakie muszą spełniać warunki, aby działać na terenie naszego kraju w 100% zgodnie z przepisami. Z drugiej strony jest coraz większa rywalizacja. Zasadniczo gra bez podatku nie jest możliwa i w praktyce nigdy się tak nie dzieje. Chodzi tutaj jednak o to, kto bierze na siebie ten podatek. W zdecydowanej większości przypadków są to właśnie Klienci firm bukmacherskich.

Nie wspomnieliśmy jednak przypadkowo o coraz większej konkurencji, która jest łatwo dostrzegalna. Wszak obecnie powstaje sporo podmiotów działających w tej branży i teoretycznie zarabianie na obstawianiu powinno być łatwiejsze. Warto zaś wiedzieć, że firmy bukmacherskie dokładają na ogół wszelkich starań, aby Klienci korzystali właśnie z ich oferty… Są zatem oferowane przeróżne promocje. M.in. dotyczą one właśnie grania bez konieczności uiszczania podatku. W takiej sytuacji ten obowiązek – w całości – bierze na siebie bukmacher.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

W praktyce zatem gra bez podatku jest nielegalna i niemożliwa, jeśli mówimy o profesjonalnych podmiotach. Czasami jednak te firmy biorą na siebie ten obowiązek. A dzięki temu Klienci mogą oczywiście zarobić o wiele więcej pieniędzy na obstawianych przez siebie kuponach.

Happy Hours w Fortunie – kiedy obowiązuje obstawianie bez podatku?

W gronie firm bukmacherskich, które oferują te właśnie promocje jest m.in. Fortuna i Forbet. Warto wiedzieć, że ten bukmacher działa na rynku już od 1997 roku. Jeśli chcesz obstawiać wydarzenia udostępniane na co dzień przez tę firmę, to możesz to robić na szereg sposobów. W lokalu stacjonarnym, czy na stronie internetowej. Dodatkowo nie ma żadnego problemu, aby była pobrana aplikacja mobilna. Dzięki niej będziesz zaś mógł typować (bez podatku) nawet będąc poza domem lub mieszkaniem. Ważne jest to, by „wstrzelić” się w Happy Hours. Trzeba bowiem wyjaśnić, że Fortuna nie oferuje możliwości grania bez podatku non stop. Są jednak pewne okresy, kiedy możesz to robić całkowicie zgodnie z polskim prawem. Od poniedziałku do piątku Happy Hours na obstawianie bez podatku obowiązują od 16:00 do 18:00.

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback3500 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

Jeśli obstawisz kupon w tym okresie (spełniający kilka wymagań, o których zaraz się dowiesz), to Twoja ewentualna wygrana będzie bardziej okazała. W czasie weekendów (soboty oraz niedziele) też na szczęście obowiązują Happy Hours (w okresie od 12:00 do 15:00). Warto zapamiętać sobie te przedziały czasowe. Wszak dzięki temu można więcej wygrywać, a o to powinno chodzić każdemu Klientowi bukmacherów w Polsce. Jeśli zaś chodzi o zakłady live, to zaliczają się one do tej promocji… siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, czyli cały czas.

Wymagania odnośnie zawieranych kuponów

Aby zagrać legalnie bez konieczności uiszczania podatku, musisz stworzyć odpowiedni kupon. O czym trzeba tutaj pamiętać? Te kupony powinny składać się minimum z trzech wydarzeń. Nie możesz zatem w tym przypadku typować solo (pojedyncze zakłady), jeśli chcesz skorzystać z danej promocji. To jednak nie wszystko. Te wydarzenia (każde z nich osobno) muszą posiadać minimalny kurs wynoszący 1,30. Fortuna zastrzega sobie także minimalną stawkę, która aktywuje tę promocję. Na szczęście to tylko 2 PLN. Dzięki temu praktycznie każda osoba będzie mogła swobodnie korzystać z tej oferty. Tutaj nie ma żadnego dodatkowego haczyka.

polski bukmacher bez podatku
Polski bukmacher Betfan – promocje i bonusy za darmo

Dla Fortuny jest to sposób na zatrzymanie obecnych Klientów, jak i pozyskiwanie nowych użytkowników. Każdy chce bowiem wygrywać możliwie jak najwięcej pieniędzy. A w Fortunie jest to naprawdę możliwe. Szczególnie że ten bukmacher na co dzień oferuje także bardzo dobre kursy, które są uważane przez graczy za jedne z najwyższych w branży.

Jakie wydarzenia są zaliczane do oferty w Fortunie?

Opcji także w tym aspekcie nie brakuje. Swobodnie możesz zatem obstawiać przeróżne wydarzenia, które znajdują się w ofercie Fortuny. Nie ma np. takiego punktu w regulaminie promocji, że trzeba grać tylko i wyłącznie spotkania futbolowe itd. A oferta Fortuny jest generalnie bardzo bogata. Możesz obstawiać przeróżne wydarzenia sportowe. Tak samo, jak polityczne i rozrywkowe. Coś dla siebie znajdą także fani świata finansów.

Należy zaznaczyć, że gra bez podatku jest możliwa, jeśli na kuponach akumulowanych będą znajdować się wydarzenia typu prematch (czyli przed rozpoczęciem) oraz live. Od Ciebie zatem zależy to, na co się w ostatecznym rozrachunku zdecydujesz. Musisz jedynie pilnować tego, by na kuponach były co najmniej trzy wydarzenia o kursach minimalnych 1,30. Warto dodać, że w przypadku obstawiania na terminalach samoobsługowych ta promocja niestety nie obowiązuje.

5 / 5. Ocen: 4

Zakłady sportowe

Polscy bukmacherzy

Zakłady bukmacherskie

Poker w Betgames STS – zasady, etapy gry, rola krupierki

Choć poker u polskich bukmacherów (a najpierw w usłudze Betgames bukmachera STS) pojawił się...

Powitalne bonusy u bukmacherów online

Rosnąca konkurencja na rynku wychodzi klientom zwykle na dobre. Usługodawcy i sklepy muszą walczyć...

Kto zostanie najlepszym strzelcem w nowym sezonie Bundesligi?

Zastanawiasz się, kto może przejąć schedę po Robercie Lewandowskim? Polak w kilku poprzednich sezonach...

Promocje bukmacherskie – obrót przed wypłatą na konto

Bukmacherzy online w Polsce stale kuszą nas nowymi, coraz bardziej wartościowymi promocjami. Próbują tym...