Korzystanie z aplikacji mobilnych polskich bukmacherów

Zakłady bukmacherskieKorzystanie z aplikacji mobilnych polskich bukmacherów

Współcześnie rodzimym bukmacherom nie wystarczy działać w Internecie, by spełniać potrzeby ich własnych klientów. Rynek zakładów szybko się rozwija, a ci stają się coraz bardziej wymagający. Już teraz widać, że nie wystarcza im obstawianie z poziomu komputerów czy laptopów. Coraz częściej skłaniają się oni ku obstawianiu mobilnemu, w biegu. Najlepsi bukmacherzy zauważyli tę tendencję. Niemal każdy z nich oferuje aktualnie aplikację mobilną, za pośrednictwem której umożliwia nie tylko obstawianie, ale i korzystanie z pełni dawanych przez siebie możliwości (darmowe transmisje meczów, śledzenie statystyk i wiele innych). Jak jednak zainstalować taką aplikację? Co dokładnie ona umożliwia? O tych dwóch rzeczach porozmawiamy w dzisiejszym wpisie.

Aplikacja mobilna bukmachera a system iOS – jak zainstalować?

Instalacja bukmacherskiej aplikacji mobilnej w obrębie urządzeń z systemem iOS na pokładzie jest niesamowicie intuicyjna i wygodna. Aplikacje te są bowiem dostępne w obrębie oficjalnego sklepu App Store. Nic więc nie stoi na przeszkodzie w tym, by go uruchomić i dokonać ich instalacji za jego pośrednictwem. Można też, dla własnej wygody, skorzystać z odnośnika na stronie głównej bukmachera, by dostać się bezpośrednio na kartę aplikacji i zrobić to jeszcze szybciej. Do korzystania z apki można zaś przejść bezpośrednio po jej zainstalowaniu. Warto wiedzieć, że wyłącznie najlepsi bukmacherzy umożliwiają pobranie aplikacji na urządzenia z systemem iOS. STSFortunaeWinner, Forbet – to tylko przykłady tych, którzy dają taką możliwość.

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Instalacja aplikacji mobilnej bukmachera na urządzeniach z Androidem na pokładzie

Nieco inaczej i bardziej skomplikowanie wygląda instalacja aplikacji bukmacherskiej na urządzeniach z systemem Android, który w naszym kraju cieszy się zdecydowanie największą popularnością. Skomplikowanie wynika przede wszystkim z polityki operatora oficjalnego sklepu Androida – Google App Store, który kompletnie zakazał w nim obecności jakichkolwiek aplikacji powiązanych z hazardem. Otwarta struktura tego systemu operacyjnego pozwoliła bukmacherom znaleźć rozwiązanie omijające tę blokadę, choć nieco zmieniające proces instalacji aplikacji. Przedstawiamy go – krok po kroku – poniżej.

  1. Zezwolenie na instalację – na samym początku należy wejść w ustawienia własnego telefonu, a następnie skierować się ku zakładce „Zabezpieczenia”. Z jej poziomu trzeba wybrać opcję zezwalającą na instalację aplikacji z nieznanych źródeł. Konieczne jest jej zaznaczenie.
  2. Pobranie aplikacji – następny krok zakłada pobranie pliku instalacyjnego, który umożliwi zainstalowanie aplikacji w obrębie telefonu czy tabletu. Plik ten koniecznie należy pobrać z oficjalnej strony konkretnego operatora. Nie warto ryzykować pobierania go z serwisów zewnętrznych – nawet tych cieszących się renomą na rynku.
  3. Otwarcie pliku instalacyjnego – gdy tylko zostanie on pobrany, należy uruchomić go, najlepiej z poziomu belki powiadomień (wtedy też można to zrobić najszybciej). Jeżeli przez przypadek zamkniemy ją, możemy skierować się do menedżera plików i znaleźć go ręcznie, lub pobrać go ponownie.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Warto pamiętać: zezwolenie na instalację aplikacji z nieznanych źródeł można i powinno się cofnąć już po zainstalowaniu apki bukmachera. Będzie ona działać, a my będziemy znów odpowiednio zabezpieczeni, zachowując szansę na to, by obstawiać piłkę nożną, tenis czy inne typy bukmacherskie.

Na jakie funkcjonalności można liczyć w aplikacji mobilnej?

Zauważywszy coraz większą popularność rozwiązań umożliwiających mobilne obstawianie, legalni bukmacherzy zaczęli bardzo rywalizować ze sobą właśnie na ich polu. Oferują zatem coraz bardziej rozbudowane aplikacje, naszpikowane funkcjonalnościami mającymi ułatwić cały proces zawierania zakładów. Poniżej wypisujemy kluczowe funkcjonalności, na które można liczyć w obrębie aplikacji większości z nich. Nie tylko zresztą liczyć, ale też po prostu oczekiwać.

  • Szybkie logowanie aplikacje mobilne popularnych w Polsce bukmacherów pokroju STSFortuna czy eWinner pozwalają na błyskawiczne logowanie się za pośrednictwem odcisku palca. Niektórzy polscy bukmacherzy pozwalają też na wykorzystanie do tego celu skanu twarzy.
legalny poker z bonusem
Darmowy bonus na obstawianie gier karcianych w Betgames STS
  • Statystyki – dobrze zaprojektowana aplikacja mobilna daje dostęp do mnóstwa statystyk. Staje się zatem świetnym narzędziem analitycznym, które ułatwi proces obstawiania. Dzięki niej będzie można więc uczynić własne typy bukmacherskie skuteczniejszymi i bardziej prawdopodobnymi do przyniesienia nam wymiernych korzyści.
  • Powiadomienia push – zdecydowana większość aplikacji mobilnych jest w stanie informować nas na bieżąco o zmianach w meczach, które obstawiamy – nowi bukmacherzy dbają by tej opcji nie brakowało w apce. Powiadomi nas również o nowych promocjach bukmachera, ale też spotkaniach sportowych, których obstawianiem moglibyśmy być zainteresowani. Po zakończeniu meczu wyświetli natomiast komunikat o naszej wygranej lub przegranej. Co ważne, zrobi to również przy wygaszonym telefonie.
  • Szybkie obstawianie – za pośrednictwem aplikacji obstawianie jest błyskawiczne, bo sprowadza się do zaledwie kilku stuknięć w ekran. Przydatne przy obstawianiu na żywo!

5 / 5. Ocen: 7

Zakłady sportowe

Polscy bukmacherzy

Zakłady bukmacherskie

Poker w Betgames STS – zasady, etapy gry, rola krupierki

Choć poker u polskich bukmacherów (a najpierw w usłudze Betgames bukmachera STS) pojawił się...

Powitalne bonusy u bukmacherów online

Rosnąca konkurencja na rynku wychodzi klientom zwykle na dobre. Usługodawcy i sklepy muszą walczyć...

Kto zostanie najlepszym strzelcem w nowym sezonie Bundesligi?

Zastanawiasz się, kto może przejąć schedę po Robercie Lewandowskim? Polak w kilku poprzednich sezonach...

Promocje bukmacherskie – obrót przed wypłatą na konto

Bukmacherzy online w Polsce stale kuszą nas nowymi, coraz bardziej wartościowymi promocjami. Próbują tym...