Jak psychika wpływa na osiągane przez nas wyniki finansowe w bukmacherce?

Zakłady bukmacherskieJak psychika wpływa na osiągane przez nas wyniki finansowe w bukmacherce?

Chcesz wygrywać pieniądze w firmach bukmacherskich? Ok, jest to pytanie retoryczne. Trudno byłoby bowiem znaleźć osoby, które przecząco pokręciłyby głową w tym momencie… Dlaczego jednak tak dużo osób finalnie traci zainwestowane środki? Dużą rolę odgrywa tutaj chociażby psychika. Okazuje się, że może ona mieć zaś naprawdę negatywny wpływ na stan naszego konta.

Co jest konieczne, by wygrywać w zakładach bukmacherskich?

Od razu trzeba rozwiać wszelkie wątpliwości. W firmach bukmacherskich naprawdę można regularnie wygrywać pieniądze. Szczególnie teraz jest to ułatwione. W końcu bez trudu można znaleźć rozmaite podmioty bukmacherskie, które działają przez internet. Są to legalne firmy; posiadające odpowiednie dokumenty (wystawiane na sześć lat, potem można oczywiście wystąpić z kolejnym wnioskiem) na oferowane zakładów wzajemnych. Jeśli wybierzesz takie opcje z szeregu ofert, to będziesz mógł zgodnie z prawem pomnażać zainwestowaną sumę… Jest to tak naprawdę pierwszy, niezbędny krok, by można było systematycznie czerpać zyski. Obecnie można zdecydować się na rozmaite firmy bukmacherskie. Trzymaj się z daleka od zagranicznych podmiotów. Są one nielegalne, a gra tam może przynieść Ci sporo komplikacji i dodatkowo kłopotów.

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Wybór dobrego, legalnego buka to tylko pierwszy warunek. O czym jeszcze trzeba tutaj pamiętać? Wielu graczy obstawia praktycznie wszystko, co mają w tym momencie pod ręką. A to kolejny błąd. Skup się tylko na jednej, maksymalnie dwóch dyscyplinach. Nie graj tak zwanych taśm! Typowanie (na jednym kuponie) kilkudziesięciu zdarzeń to prosta droga do regularnych przegranych. Aby wygrywać, trzeba posiadać sporo wiedzy i regularnie poprawiać obecne kwalifikacje. Nie tylko dotyczące danego sportu, technik obstawiania itp. Liczą się także umiejętności matematyczne. Im większa wiedza na ten temat, tym większe szanse na systematyczne ogrywanie buka. Pamiętaj o właściwej strategii. Naucz się także odpowiednio zarządzać posiadanymi środkami i prywatnym czasem.

Psychologia też ma znaczenie

Poza wyżej wymienionymi czynnikami, bardzo ważna jest także nasza psychika. Jest z tym trochę tak, jak z niektórymi sportowcami. Na pewno wielokrotnie słyszałeś o zawodnikach, którzy byli mistrzami treningów. W czasie tych zajęć radzili sobie znakomicie. Wychodziło im dosłownie wszystko. A w trakcie właściwego spotkania, czy pojedynku było zdecydowanie gorzej. Tacy gracze nie potrafią do końca zapanować nad swoim ciałem. Nie radzą sobie z presją, a pierwsze nieudane zagranie zazwyczaj bardzo ich deprymuje.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

W bukmacherce też można zaobserwować takie zjawisko. Nie da się ukryć, że o wiele łatwiej typuje się wydarzenia, kiedy gramy „na sucho”. Bez wydawania pieniędzy ze swojego portfela. Nie czujemy żadnego ryzyka i obstawiamy bez żadnych hamulców. Często jest tak, że są gracze, którzy nie typując za pieniądze trafiają praktycznie wszystko. Kiedy jednak przychodzi im grać za realne sumy, to ich potencjał znacząco maleje.

Niektóre emocje nie pozwalają nam rozwinąć skrzydeł

Chodzi m.in. o stres. Boimy się, że przegramy i tym samym stracimy ważne dla nas pieniądze. Im te sumy są większe, tym stres jest bardziej paraliżujący. Mając taki mętlik w głowie gra się naprawdę ciężko. Trudno jest wyselekcjonować konkretne wydarzenia sportowe, rozrywkowe, polityczne itp. Jeszcze trudniej jest wszystko dokładnie przeanalizować i koniec końców zaakceptować zakład. Oczywiście, są różne rodzaje stresu. Taki, który mieści się w odpowiednich normach mobilizuje. Sprawia, że jesteśmy bardziej zdeterminowani, by dobrze przyłożyć się do konkretnego zadania. Nadmierny stres powoduje zaś, że często podejmujemy kiepskie decyzje. Jesteśmy bowiem sparaliżowani. Nie myślimy do końca rozsądnie. Przez to wybieramy fatalne typy lub totalnie odpuszczamy.

Betfan kod promocyjny na bonus
Polski bukmacher Betfan – promocje i bonusy za darmo

Często jest też tak, że przez stres gramy za zdecydowanie mniejsze stawki niż zakładaliśmy to sobie na samym początku. Jak można to zmienić? Graj po prostu za tyle, ile ewentualnie możesz stracić. Sam musisz odpowiedzieć sobie na pytanie, ile będzie to pieniędzy. Lepiej grać za mniej (tym samym mniej wygrywać), ale jednocześnie nie narażać na szwank własnego zdrowia. Pieniądze można zarobić. A raz utracone zdrowie ciężko jest odzyskać.

Co jeszcze wpływa negatywnie na stan konta?

Wielu graczy nie potrafi do końca nad sobą zapanować. Szczególnie po porażkach. Nie brakuje typerów, którzy odgrywają się po wpadkach. Chcą jak najszybciej odrobić straty z nawiązką. A to zaś najczęściej prowadzi do jeszcze większych przegranych. Nie można zatem do takiej sytuacji w ogóle dopuścić. Przegrałeś? Zdarza się najlepszym. Wyłącz komputer, wyjdź na spacer, spędź czas z rodziną albo znajomymi. Pomyśl o czymś innym. Kiedy emocje opadną, postaraj się przeanalizować, co poszło nie tak.

Jeśli nie będziesz w stanie tego opanować, to szybko wyzerujesz licznik. To dobitnie pokazuje, że psychika ma naprawdę bardzo duże znaczenie w zakładach bukmacherskich. Warto zatem rozwijać się na tej płaszczyźnie. Odpowiednie kontrolowanie emocji pozwoli Ci bowiem wydobyć cały drzemiący w Tobie potencjał.

5 / 5. Ocen: 4

Zakłady sportowe

Polscy bukmacherzy

Zakłady bukmacherskie

Poker w Betgames STS – zasady, etapy gry, rola krupierki

Choć poker u polskich bukmacherów (a najpierw w usłudze Betgames bukmachera STS) pojawił się...

Powitalne bonusy u bukmacherów online

Rosnąca konkurencja na rynku wychodzi klientom zwykle na dobre. Usługodawcy i sklepy muszą walczyć...

Kto zostanie najlepszym strzelcem w nowym sezonie Bundesligi?

Zastanawiasz się, kto może przejąć schedę po Robercie Lewandowskim? Polak w kilku poprzednich sezonach...

Promocje bukmacherskie – obrót przed wypłatą na konto

Bukmacherzy online w Polsce stale kuszą nas nowymi, coraz bardziej wartościowymi promocjami. Próbują tym...