Jak dokonać obrotu bonusem u bukmacherów?

Zakłady bukmacherskieJak dokonać obrotu bonusem u bukmacherów?

Co jest oferowane przez firmy bukmacherskie? Okazuje się, że gracze zainteresowani tym tematem mogą swobodnie zdecydować się na wiele opcji. Jakie bonusy są szczególnie popularne? Dlaczego przed skorzystaniem z tych właśnie promocji warto dokładnie zapoznać się z regulaminami? Czym zaś kierować się w czasie dokonywania obrotu? O tym wszystkim dowiesz się, jeśli przeczytasz nasz poniższy poradnik.

Jakie bonusy są oferowane przez firmy bukmacherskie?

Oferta pod tym właśnie względem jest naprawdę bardzo hojna. Gracze mogą zatem liczyć na wiele atrakcji. Dlaczego jednak w ogóle firmy bukmacherskie są tak hojne na tej płaszczyźnie? Nie ma tutaj przypadku. Nie można w ogóle sądzić, że firmy bukmacherskie są jakimiś instytucjami charytatywnymi. Wszak każdy ma w tym swój interes. Warto wiedzieć, że profesjonalne firmy bukmacherskie chcą posiadać jak najwięcej Klientów. Dlaczego? Chodzi o to, że podmioty działające w tej właśnie branży zarabiają tak naprawdę niezależnie od wyniku konkretnego zakładu. Im zatem więcej zagranych kuponów, tym dla nich lepiej. Wszak po to właśnie zmieniają się kursy, by firmy bukmacherskie jak STS czy Forbet zawsze były chociaż na minimalny plusie. Im zaś więcej Klientów posiada dana firma bukmacherska, tym dla niej jest lepiej.

Dlatego właśnie m.in. są oferowane promocje bukmacherskie. Szczególnie teraz ta sprawa ma znaczenie. W końcu na rynku panuje coraz większa konkurencja. Jest sporo podmiotów, które działają zgodnie z prawem i mają wszystkie dokumenty (od Ministerstwa Finansów), by oferować zakłady wzajemne. Nic zatem dziwnego, że są gwarantowane rozmaite bonusy. M.in. chodzi o podwojenie pierwszego depozytu. Jeśli zatem wpłacisz np. 200 PLN, to na Twoim koncie w mig pojawi się 400 PLN. Wszak 200 PLN otrzymasz od firmy bukmacherskiej. Nie są to do końca oczywiście pieniądze za darmo. W końcu wcześniej musi być dokonany obrót. Trzeba jednak wiedzieć, że i tak nie brakuje osób chętnych na korzystanie z tych właśnie promocji. Co jeszcze jest oferowane? To dodatkowo cashbacki.

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

O co chodzi w tej właśnie promocji? Jeśli przegrasz pierwszy zakład, to będziesz mógł uzyskać zwrot stawki. W takim wypadku tak naprawdę niczym nie ryzykujesz. Nie może zatem zaskakiwać, że te właśnie promocje także są naprawdę bardzo popularne wśród typerów. Tego typu bonusy są najczęściej oferowane przez firmy bukmacherskie. Czasami zdarzają się także promocje mające nieco inne warunki.

Dlaczego warto dokładnie czytać regulaminy promocji?

Sporo osób popełnia tutaj błąd. To znaczy, że decydują się na bonusy oferowane przez firmy bukmacherskie bez dokładnego zapoznania się z regulaminami. Niestety, taka postawa tak naprawdę do niczego dobrego nie może doprowadzić. Warto wiedzieć, że niektóre firmy bukmacherskie oferują promocje, które czasami mają pewne „haczyki”. Warto generalnie wiedzieć, jakie są nasze nie tylko prawa wynikające z konkretnego bonusu, ale tak samo obowiązki. Sporo osób często zwraca uwagę tylko i wyłącznie na suche liczby. Nie wolno zaś tak podchodzić do tego zagadnienia. Promocja 100% do 200 PLN itp. na pierwszy rzut oka wygląda bardzo dobrze. To fakt. Warto jednak dokładnie przeczytać, jakie są warunki. Czasami może bowiem okazać się tak, że nie są one aż tak bardzo korzystne, jak wydawało się na samym początku analizowania tego zagadnienia. Dlaczego?

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Niekiedy trzeba obstawiać bardzo wysokie kursy, by dokonać obrotu bonusem. Zazwyczaj grasz nieco inne zakłady? Typu 1.60, 1.70 itp.? Teraz musisz zaś obstawiać zakłady o kursie minimalnym 2.20 itd.? Nie da się ukryć, że przeskok jest dość spory. Jeśli zatem konkretny bonus nie do końca Ci odpowiada, to się na niego nie decyduj. Korzystaj generalnie z tego, że jest bardzo duża rywalizacja na rynku. Na pewno znajdziesz zatem takie promocje, które będą wyglądały dobrze nie tylko na pierwszy rzut oka.

Czy wszystkie kupony zaliczają się do obrotu bonusem?

Niestety, nie wszystkie. To zaś kolejny punkt, który powinien być dla Ciebie bardzo ważny w trakcie zapoznawania się z regulaminami promocji. Wszak trzeba bowiem dokładnie wiedzieć, co akceptują (w ramach obrotu bonusem) firmy bukmacherskie, a co nie. Niekiedy trzeba grać tylko kupony akumulowane. Czyli takie, które składają się minimum z dwóch wydarzeń. Single nie są zaś akceptowane. To zaś bardzo ważna informacja. Szczególnie dla osób, które na co dzień preferują taki właśnie model obstawiania. Warto zatem dokładnie zapoznać się z tym konkretnym zagadnieniem. Po to, by wiedzieć, co ewentualnie można grać, by krok po kroku przybliżać się do wykonania obrotu bonusem.

Na co jeszcze zwracać uwagę? Warto zauważyć, że nie są akceptowane również zakłady przeciwstawne. Nie możesz zatem obstawić; w ramach jednego spotkania zarówno na gospodarzy, a na drugim kuponie na gości. Musisz jeszcze dokładnie sprawdzić jeden aspekt. Dotyczy on tego, ile mamy czasu na obrót bonusem… Czasami bowiem pewne firmy bukmacherskie ustalają taki właśnie limit. Musisz się w nim zmieścić, by gotówka nie przepadła. Trzeba zatem zapoznać się z tym tematem i w razie czego odpowiednio ustalić plan na grę.

5 / 5. Ocen: 4

Zakłady sportowe

Polscy bukmacherzy

Zakłady bukmacherskie

Poker w Betgames STS – zasady, etapy gry, rola krupierki

Choć poker u polskich bukmacherów (a najpierw w usłudze Betgames bukmachera STS) pojawił się...

Powitalne bonusy u bukmacherów online

Rosnąca konkurencja na rynku wychodzi klientom zwykle na dobre. Usługodawcy i sklepy muszą walczyć...

Kto zostanie najlepszym strzelcem w nowym sezonie Bundesligi?

Zastanawiasz się, kto może przejąć schedę po Robercie Lewandowskim? Polak w kilku poprzednich sezonach...

Promocje bukmacherskie – obrót przed wypłatą na konto

Bukmacherzy online w Polsce stale kuszą nas nowymi, coraz bardziej wartościowymi promocjami. Próbują tym...