Czy wybór bukmachera ma duże znaczenie?

Zakłady bukmacherskieCzy wybór bukmachera ma duże znaczenie?

Wybór firmy bukmacherskiej to nie jest prosta sprawa. Niedoświadczeni gracze mogą mieć naprawdę duży problem z wybraniem takiej firmy bukmacherskiej, która w pełni wpisze się w ich potrzeby i oczekiwania. Na co należy zwracać szczególną uwagę przed założeniem konta u bukmachera? Oto najważniejsze porady i wskazówki, o których powinien wiedzieć każdy początkujący gracz. 

Priorytet: rynki bukmacherskie 

Każdy bukmacher musi podejmować szereg kroków mających na celu usatysfakcjonowanie swoich graczy. Wśród takich działań wymienia się przede wszystkim inwestycje w rynki bukmacherskie. Warto wiedzieć, że w dzisiejszych czasach poszerzanie swojej oferty o następne egzotyczne ligi czy poziomy rozgrywkowe na pewno nie wystarczy, aby zdobyć uznanie wśród szerokiego grona użytkowników. Każdy bukmacher powinien bardzo dokładnie śledzić, jakie są aktualne trendy na rynku bukmacherskim. Dobry bukmacher to taki, który na bieżąco reaguje na najistotniejsze zmiany w trendach. Dla przykładu: gdy zimą wśród polskich kibiców oraz typerów królują skoki narciarskie, firmy bukmacherskie powinny przygotowywać szereg akcji specjalnych oraz zakładów na tę dyscyplinę sportu. 

Na przykład: STS obecnie ma najbardziej rozbudowaną ofertę na KSW, LV BET jako jedyna firma bukmacherska w Polsce ma zakłady na coraz popularniejszą galę MMA, a u forBET znajdziemy zakłady na żużel. Obstawianie meczów u bukmachera może być różne w każdej firmie, dlatego warto wcześniej je sprawdzić. Każdy gracz przed założeniem konta u bukmachera powinien zatem dokładnie zweryfikować, na jakie sporty kładzie nacisk dana firma bukmacherska. W ten sposób będzie miał pewność, że oferta danego bukmachera w pełni wpisze się w jego potrzeby oraz oczekiwania.

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Wielu nowych graczy jest także mocno zainteresowanych rozgrywkami e-sportowymi. Według wielu ekspertów jest to prawdziwa przyszłość rynku bukmacherskiego. W tej chwili zakłady na sporty elektroniczne znajdują się już w ofertach wszystkich legalnych polskich bukmacherów online jak STS czy forBET, co jest ogromnym plusem. 

Zwróć uwagę na obsługę klienta 

Dobry bukmacher to taki, który oprócz dobrej oferty na zakłady zapewni nam także satysfakcjonującą obsługę klienta. W chwili obecnej praktycznie wszystkie legalne firmy bukmacherskie w Polsce , w tym oczywiście nowi bukmacherzy świadczą swoim graczom obsługę na bardzo wysokim poziomie. Czas oczekiwania na wiadomość nie jest długi i wynosi z reguły kilka minut.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Z bukmacherami można kontaktować się telefonicznie, mailowo bądź przez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie internetowej danego bukmachera. Dla wielu początkujących typerów niezwykle pomocne są sekcje FAQ, w których można znaleźć odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. 

Aplikacja mobilna do obstawiania na telefonie

Żyjemy w czasach nieustannie rozwijających się nowych technologii. Smartfony posiadają praktycznie wszyscy, dlatego wykorzystują to bukmacherzy. Na ten moment praktycznie wszystkie firmy bukmacherskie mają swoje aplikacje mobilne, które pozwalają na obstawianie zakładów o dowolnej porze dnia lub nocy z poziomu smartfonu. Wiele firm bukmacherskich aby zachęcić do zainstalowania swojej aplikacji użytkowników proponuje im szereg dodatkowych bonusów oraz specjalne promocje.

Zdecydowana większość aplikacji jest dostępna zarówno na urządzeniach z systemem Android jak i iOS. W najlepszych aplikacjach znajdziemy specjalne udogodnienia takie jak powiadomienia push, Touch ID czy match tracker. W aplikacjach mamy pełną ofertę bukmacherów – nie ma znaczenia, czy kupon wyślemy z aplikacji, korzystając z komputera czy podczas wizyty w punkcie stacjonarnym danej firmy bukmacherskiej. Najlepsze aplikacje mobilne mają Fortuna oraz STS. 

5 / 5. Ocen: 3

Zakłady sportowe

Polscy bukmacherzy

Zakłady bukmacherskie

Poker w Betgames STS – zasady, etapy gry, rola krupierki

Choć poker u polskich bukmacherów (a najpierw w usłudze Betgames bukmachera STS) pojawił się...

Powitalne bonusy u bukmacherów online

Rosnąca konkurencja na rynku wychodzi klientom zwykle na dobre. Usługodawcy i sklepy muszą walczyć...

Kto zostanie najlepszym strzelcem w nowym sezonie Bundesligi?

Zastanawiasz się, kto może przejąć schedę po Robercie Lewandowskim? Polak w kilku poprzednich sezonach...

Promocje bukmacherskie – obrót przed wypłatą na konto

Bukmacherzy online w Polsce stale kuszą nas nowymi, coraz bardziej wartościowymi promocjami. Próbują tym...