Czy warto zakładać konta u kilku buków?

Zakłady bukmacherskieCzy warto zakładać konta u kilku buków?

Bardzo dużo typerów nie ma pojęcia (chodzi nam głównie o osoby początkujące), jak to wszystko wygląda w praktyce… Czy założenie konta u kilku buków online jest zatem w ogóle możliwe i legalne? Dlaczego warto zaś zdecydować się na ten konkretny ruch?

Kilka kont bukmacherskich – czy jest to dopuszczalne?

To bardzo istotne pytanie z punktu widzenia każdej osoby zainteresowanej tym właśnie konkretnym tematem. Jak to zatem jest w praktyce? Na szczęście zakładanie kont u wielu buków online nie jest nigdzie zabronione. Są osoby początkujące, które być może nie mają odpowiedniej wiedzy w tym temacie, dlaczego chcielibyśmy to wyraźnie podkreślić. To, że np. zarejestrujesz się w Totolotku nie oznacza, że masz swego rodzaju zakaz dotyczący innych firm bukmacherskich.

Warto w ogóle brać – w tym temacie – przykład z zawodowców. Fachowcy mają natomiast kilkanaście, jak nie kilkadziesiąt kont. Biorąc pod uwagę polskie i zagraniczne firmy hazardowe, które w tym momencie całkowicie legalnie działają na polskim rynku. Nie ma tutaj żadnego prawa mówiącego o tym, że trzeba ograniczać się jedynie do jednej firmy bukmacherskiej. Należy zatem z tego korzystać.

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Dlaczego warto się na to zdecydować?

Klienci, których interesuje obstawianie zakładów bukmacherskich, na pewno powinni być z tego faktu bardzo zadowoleni. Co jednak powoduje, że warto zdecydować się na profesjonalnie działające zakłady bukmacherskie? Konto u kilku różnych bukmacherów online to m.in. szansa, by zgarnąć rozmaite bonusy powitalne. Z takich promocji zaś pod wieloma względami warto korzystać. Coraz więcej graczy ma tego świadomość. Wszak to prosty i nieskomplikowany sposób, by powiększyć stan własnego konta.

Oczywiście, od razu trzeba zaznaczyć, że bonusy – oferowane przez legalnych bukmacherów – nigdy nie są całkowicie darmowe. Są bowiem pewne przepisy, które trzeba spełnić (chodzi nam w tym momencie o obrót), aby można było swobodnie dysponować konkretną gotówką. Niemniej jednak, jeśli zdecydujesz się na porządnego bukmachera, to tego typu warunki nie będą zbyt trudne do wykonania.

opinie zawodowych typerów

Zawodowi typerzy mają nawet po kilkanaście kont u różnych bukmacherów. W Polsce gracze też mają taką możliwość, gdyż legalnie działa u nas już ponad 20 podmiotów.

Ekspert

forum betonline.net.pl

Co jeszcze sprawia, że warto decydować się na założenie konta u minimum kilku rozmaitych bukmacherów, którzy mają licencje na oferowanie zakładów wzajemnych na terenie Polski? To też znakomity sposób na to, by zawsze można było zagrać najwyższe możliwe kursy. Często jest tak, że jedna firma ma znakomite kursy na piłkę nożną, a gorsze na tenis ziemny – w porównaniu do konkurencji. Lubisz natomiast grać obie te dyscypliny? W takiej sytuacji możesz liczyć na optymalne kursy w przypadku obu tych dyscyplin… Ma to natomiast spore znaczenie. Nawet przy stosunkowo niewielkich stawkach. Zresztą, jeśli jest taka możliwość, by obstawić kurs 1.70, a nie 1.65 itp. to czemu z tego nie skorzystać? Musisz wychodzić właśnie z tego konkretnego założenia, a dzięki temu łatwiej będzie Ci wygrywać spore sumy.  

legalny poker z bonusem
Darmowy bonus na obstawianie gier karcianych w Betgames STS

Więcej kont to sposób na omijanie limitów bukmacherów!  

Kolejnym argumentem, który skłania do tego, by zakładać konta w rozmaitych firmach hazardowych jest to, że to dobra metoda na omijanie limitów. Z takim aspektem muszą natomiast mierzyć się najlepsi typerzy. Niestety, są bukmacherzy, które mocno ograniczają takich ekspertów. Jak to wszystko wygląda jednak w praktyce? Sprawa jest prosta – po prostu dany gracz nie może zagrać za więcej gotówki niż został ustalony dany limit… Nie da się ukryć, że to mocno komplikuje sprawę… Wszak system gry musi być zmodyfikowany. Czy jednak na pewno?

Właśnie w tym celu przydają się inni bukmacherzy internetowi. Wszak możesz gdzie indziej grać za tyle, ile Ci się właśnie w tym konkretnym momencie podoba. W związku z powyższym nie trzeba zmieniać modelu gry, nie trzeba też zarabiać mniej pieniędzy – zakładamy zaś, że w przypadku ekspertów mniejsze stawki z tym właśnie mogłyby się wiązać… Jest zatem minimum kilka czynników, które przemawiają za tym, by zdecydować się na rejestrację w minimum kilku bukmacherach. Na pewno na tym nie stracisz – pamiętaj bowiem, że założenie konta i jego prowadzenie jest darmowe.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady sportowe

Polscy bukmacherzy

Zakłady bukmacherskie

Poker w Betgames STS – zasady, etapy gry, rola krupierki

Choć poker u polskich bukmacherów (a najpierw w usłudze Betgames bukmachera STS) pojawił się...

Powitalne bonusy u bukmacherów online

Rosnąca konkurencja na rynku wychodzi klientom zwykle na dobre. Usługodawcy i sklepy muszą walczyć...

Kto zostanie najlepszym strzelcem w nowym sezonie Bundesligi?

Zastanawiasz się, kto może przejąć schedę po Robercie Lewandowskim? Polak w kilku poprzednich sezonach...

Promocje bukmacherskie – obrót przed wypłatą na konto

Bukmacherzy online w Polsce stale kuszą nas nowymi, coraz bardziej wartościowymi promocjami. Próbują tym...